DJ KLUBIS KASUTUSEL OLEVAD SEADMED

MIKSERPULDID

PIONEER DJM 900NXS

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad Pioneeri kodulehelt

Tänapäeval Eestis ja mujal maailmas juba klubistandardiks saanud 900NXS täidab oma ülesandeid suurepäraselt. Tegu on 4-kanalise puldiga, millel on väga palju sisendeid (nende hulgas 4×2 CD-ja vinüülimängijate jaoks, pluss 2 mikrofoni kasutamiseks). Võrreldes pulti DJM 800-ga, tuleb esimese erinevusena meie silmis välja mõnede paljuvõimaldavate uute efektide lisandumine, mis annavad senisest veelgi enam mänguruumi. Pult on küllaltki mugav ja kasutajasõbralik. Seni on ta väga edukalt meid teeninud ja igapäevasele kasutamisele tugevalt vastu pidanud. Väärt pill, oleme tema üle uhked!

Et näha suuremat kujutist puldist, kliki pildile.

 

 

 

CD JA USB MÄNGIJAD

PIONEER CDJ-2000NXS (2TK)

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad Pioneeri kodulehelt


CDJ-2000NXS mängijad üheskoos DJM-900NXS puldiga on suurepärane kombinatsioon. Sellise set-upi peal mängides ei jää hätta ükski CD-d või USB-i kasutav DJ. Pioneeri poolt arendatud tarkvara rekordbox annab võimaluse kodus teha ära hulganisti eeltööd, muutes esinemise oluliselt sujuvamaks. Programmiga on võimalik enne lugude mälupulgale tõstmist analüüsida ära nende kiirused, helistikud ning sättida cue-pointe, hot cuesid, panna paika beat grid jpm. Rekordboxis tehtud eeltöö võimaldab kasutada ka palju tähelepanu saanud sync funktsiooni.

Lisaks on mängijatel eraldi “loop mode” ning ‘slip’ funktsioon. Meie oleme mängijatega väga rahul. Ainsa miinusena tooks välja play ja cue nuppudega esinenud probleemid (oleme pidanud neid mõlemal mängijal vahetama ja/või nuppudevahelisi ühendusi parandama).

 

 

 

PIONEER XDJ-1000

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad Pioneeri kodulehelt

XDJ-1000 on kõige uuemaks liikmeks meie DJ Klubis. Mängijal puudub CD-sisend, mis tähendab, et tegu on ainult USB pulgaga mängitava vahendiga. Äsja sügisel soetatud mängija on väljapaistev tänu oma puutetundlikule ekraanile, mis köidab iga asjaarmastaja tähelepanu. See muudab esinemiskogemuse omamoodi elamuseks.
XDJ-l on suures osas samad efektid mis CDJ-2000NXS-l. Ekraanil on küll rohkem piksleid. Ägedaks lisafunktsiooniks on ka beat-jump, mis võimaldab taktiliselt löökide vahel hüpata. Miinuseks on jog-ketta tundlikkuse reguleerimise puudumine. Seega kui DJ on harjunud kasutama ühesuguse tundlikkusega masinaid, võib see alguses olla harjumatu üleminek (meil küll oli)

 

 

VINÜÜLIMÄNGIJAD

TECHNICS SL-1210M5G (2TK)

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad Technicsi Kodulehelt

Legendaarne vinüülimängija mida DJ-d üle maailma kasutavad. Kahjuks aga technics lõpetas vinüülimängijate tootmise 2010 aasta lõpus..

 

 

 

 

KÕRVAKLAPID

SENNHEISER HD 25-1 II

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad Sennheiseri kodulehelt

Enda lihtsuse ja lollikindluse tõttu väga vastupidavad klapid. Hämmastav on nende välise heli isolatsioon. Heli on väga selge ning loomulik.

 

 

 

 

KÕLARID

QSC K12 (2TK)

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad QSC kodulehelt

Tehase väitel 1000W aktiivne kõlar. Ei tea kui tõsi see 1000W on kuid helirõhku on sellel kastil küll ja veel. Otsisime Kõlarit mis vastaks meie vajadustele ning hinnalt oleks kuskil 650-895 euro kanti. Peale mitmete erinevate kõlarite katsetamist oli see ainus mis vastas meie ootustele. Väga puhta ja mõnusa heliga kõlar mis mängib ka edukalt madalat otsa. Antud mudeli hämmastavaks osaks on aga see, et ta mängib 75° ulatuses nii madalaid kui ka kõrgeid sagedusi.

Ilus ja kompaktne kõlar mis teeb väga head häält ;).

 

 

 

 

STUUDIOTEHNIKA

IMAC 21.5″

Vaata Youtube videot

Täpsemat infot leiad Apple kodulehelt

Core 2 Duo 3.06GHz/4GB/500GB/GeForce 9400M/SD.

Rode NT2-A Studio solution

Loe edasi

CLARETT 4PRE USB

Loe edasi

Nektar Panorama 6

Loe edasi